Kapina je tu pre Vás už 20 rokov

Náš príbeh sa začal písať v roku 1998. Manželia Kapinovci si začali stavať svoj vysnívaný domček (Dom Adrián) a po dvoch rokoch tvrdej práce sa sťahovalo.

Rok 2002 na dvere zaklopali prví hostia (Poľsko) , hneď bolo jasné ktorým smerom sa matka (Ivana) a 3 deti (Adrián, Maroš, Natália) po materskej dovolenke vyberú.

Dve sezóny deti museli prenechať svoje detské izby hosťom, aby sa mohol naplniť náš sen, postaviť malý penzión. Po boku s manželom (Daniel) ( stavebným inžinierom) nebolo vôbec ťažké pustiť sa do stavby malého penziónu. A tak na záhrade vyrástol Dom Marko a v roku 2004 vítal prvých hosti.

Rok 2007, naša babka vyhrala dražbu pozemku za našim dvorom kde vyrástol Dom Marína. Rok nato s meniacou sa klientelou sa za 7 mesiacov postavil aj Apartmán Natália. Aby sme boli pracovne vyťažení aj v zimnej sezóne, rozhodovala sa rodina kúpiť chatu v stredisku Jasná.

Ale nakoniec sa vyskytol na predaj starší rodinný domček v Demänovej a bolo rozhodnuté. V roku 2014 na jar sa podpísali zmluvy a v lete už na záhrade grilovali prví hostia.

Rok 2016, klientela sa znova mení, každý hľadá pre rodinu maximálne súkromie a tak sa pribrala do prenájmu od urbáru obce Kvačany Chata pod Lesom.

V roku 2019 aj manželia pocítia, že na spoločnom dvore s Hosťami to raz muselo skončiť, preto sa našiel pozemok vo vedľajšej obci Kvačany, kde sa po 3 rokoch sťahujú do ručne (ocinom Danom) postavenej drevenice. A Dom Adrián môže znova byť miestom, kde to všetko začalo….

Kapina je pridaná hodnota založená na skúsenostiach a tradícii

#Kemping

#ChataNaLiptove

#Hodnoty

Novinky

Rezervácia
menucross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram